Kraina marzeń - Przedszkole w Czarnej Białostockiej

Idź do spisu treści

Menu główne

Informacje

ODPŁATNOŚĆ ZA ŻYWIENIE W CZERWCU I SIERPNIU- ODPISY
ZASADY:
1. W szkołach  podstawowych  w Czarnej Białostockiej w miesiącu CZERWCU i SIERPNIU 2019r. nie będą przyjmowane tzw. bieżące odpisy za żywienie.
2. Jeżeli rodzic chce uzyskać odpis za miesiąc CZERWIEC 2019r.  (np. gdy ma wcześniej zaplanowane wizyty u lekarza, wyjazd na wakacje, itp.) powinien zgłosić nieobecność dziecka do 31.05.2019r., analogicznie odpis za sierpień zgłasza się, w szkołach, do końca lipca 2019r.
3. Zapisanie dziecka na sierpień 2019r. jest jednoznaczne z koniecznością zapłacenia za żywienie (nawet gdyby dziecko nie uczęszczało do przedszkola),  z uwzględnieniem  ustaleń z pkt. 2.
4. W sytuacji nieplanowanych niezgłoszonych nieobecności dziecka istnieje możliwość odebrania obiadu, w szkole ( we własne pojemniki).
5. Jeżeli rodzic nie wyraża zgody na powyższe zasady powinien złożyć rezygnację z uczęszczania dziecka do Przedszkola „Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej  w miesiącu sierpniu 2019r. do dnia 31.05.2019r.
Z UWAGI NA OBECNĄ ORGANIZACJĘ I LOKALIZACJĘ GRUP TZW. CAŁODZIENNYCH- PRZEDSZKOLE RESPEKTUJE  ZASADY OKREŚLONE PRZEZ SZKOŁY, JAKO INSTYTUCJE ODPOWIEDZIALNE ZA ŻYWIENIE.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego